Tekirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu
Tekirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu
24 Ağustos 2013

Tekirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu

TEKİRDAĞ il emniyet müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik Suçlar Büro Amirliğince, İlimiz genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahısların tespiti ve yakalanmalarına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde uyuşturucu ve şüpheli iki kişi yakalandı.

Yapılan operasyon sonucunda İl merkezinde yer alan TOKİ kavşağında Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri ile birlikte düzenlenen operasyon neticesi, K.M.ve M.E.C. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır.

1000 ADET EXTACY UYUŞTURUCU HAP

131 paket Bonzai uyuşturucu paketi ele geçirildi. Tekirdağ il emniyet müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirme de: Operasyon neticesi yakalanan K.M isimli şüpheli şahıs, ‘Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak’ suçundan haklarında düzenlenen tahkikat evrakıyla birlikte adli mercilere sevk edilmiş ve tutuklanarak cezaevine teslim edilmiş, diğer şüpheli M.E.C. ise adli mercilerce serbest bırakılmıştır. Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü olarak geleceğimizin teminatı gençlerimiz başta olmak üzere toplumumuzun her kesimini uyuşturucu maddelerin zararlarından korumak amacıyla uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik çalışmalarımız etkin ve kararlı bir şekilde devam edecektir’ denildi.


Kaynak : Devrim Gazetesiçorlu haber üyelik işlemleri
köşe yazarları
Mehmet Bozdağ Hesap Köprüsü

Mehmet Bozdağ

Abdullah Gürman Şikayetim Var!

Abdullah Gürman

Çorlu Web Tasarım Çorlu Havalandırma Sistemleri Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Kanal Açma Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Halı Yıkama Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Ev Temizliği Çorlu Halı Yıkama Bölme Duvar Sistemleri Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Hukuk Bürosu Çorlu Cam Balkon Çorlu Evden Eve Nakliyat Çorlu Evden Eve Nakliyat